top of page

Sürdürülebilirlik Politikamız

KIMFLOR olarak sağlıklı, sürdürülebilir bir dünyaya ve daha iyi bir geleceğe  katkıda bulunmaya kararlıyız...

KİMFLOR olarak insanoğlunun dünyamıza verdiği zararın bilincindeyiz. Bu bilinçle dünyamızı daha yaşanılası biryer haline getirmek için tüm proseslerimizi iyileştirmeye kararlıyız. Bu amaçla Kimflor tüm proseslerini atığı önleme ve en aza indirme prensiplerine göre değiştirmekte, geliştirmekte ve gözden geçirmektedir. Kimflor olarak daha sağlıklı, daha yaşanılası bir dünya ve daha aydınlık bir geleceğe katkıda bulunmaya kararlıyız.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Kalite politikamız;

  • Ortak akıl ve aktif katılımı hakim kılarak sürdürülebilir değişimi ve gelişimi gerçekleştirmek,

  • KİMFLOR KİMYA’yı tercih edilen çalışma ortamı haline getirmek, bunun için çalışanlarımızı sürekli eğitmek,

  • Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler  oluşturarak,sürekli iyileştirmeyi sağlayarak hedeflerimize ulaşmak,

  • Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayacak yeni jenerasyon PVC Stabilizatörler geliştirmek, mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek için takım anlayışının gerektirdiği güç birliğini sürekli kılmak,

  • Şirketimizin kaynak ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak,

  • Kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek maliyetleri azaltmak ve müşteri şikayetlerine zamanında müdahale edecek  yapı oluşturmak,

  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim sistemine göre çalışmaktır.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Çevreye ve insan sağlığına zararlı faaliyetlerin azaltılmasını sağlamak amacıyla

üretim aşamalarında zararlı maddelerin kullanılmasını azaltmak, çevre ile ilgili yasaları takip etmek, tüm çalışanların desteği alınarak sürekli iyileşmeyi sağlamaktır.

KİMFLOR'un yeni jenersyon Ca/Zn bazlı stabilizatörleri çığır açıyor...

Kimflor'un konusunda çığır açan, en az ağır metal bazlı formulasyonlar kadar verimli ve başarılı Ca/Zn bazlı stabilizatörleri tüm dünyada birçok müşteride ve yüzlerce hatta başarı ile kullanılmaktadır. Kimflor, yeni nesil Ca/Zn bazlı stabilizatörlerinin başarısı sayesinde birçok müşterisinde ağır metal bazlı formulasyonlarının çevre dostu Ca/Zn bazlı stabilizatörlerlerin yerine geçmesini sağlamış ve bu alanda, sürdürülebilirlik konusunda dünyada çığır açan firmalardan biri olmuştur. Sadece kendi ürünlerini değil, müşterilerinin de ürünlerini daha çevre dostu ve kaliteli üretmesini sağlamıştır.   

bottom of page